Witajcie…

likeabossPierwszy wpis jest jak urodziny dziecka – choć przez cały okres studiów przekonywany byłem, że każdy [proces] potomny żyje krótko – im krócej tym lepiej. Na blogu przedstawiał będę tematy, które są mi bliskie. Dla lepszego ładu i porządku zapraszam Was do przeglądania kategorii organizujących całą treść.

Programowanie to dział, w którym umieszczę kawałki kodu w językach obcych wszystkim śmiertelnikom – głównie C, C++, PHP, Java (w tym platforma Android), JS. Sporą część kodu opiszę, aby łatwiej zrozumieć działania zachodzące w funkcjach zdefiniowanych na potrzeby postów działu.

Wszystko co dotyczy systemu Linux, szczególnie Gentoo Linux znajdziecie w dziale… Linux. W kilku słowach postaram się przekonać Was do wymienionej meta dystrybucji, jej lekkości, konfigurowalności i automatyki zachodzących procesów. Opowiem jak działa OS i jak rozpocząć z nim zabawę/pracę.

Gaming – jedna z ulubionych kategorii. Jak wiecie z opisu mojej osoby, lubię grać. Kilka recenzji wyląduje więc w tej sekcji.

Lifestyle, coś co można określić jako „styl życia”. Wszystko co nie jest informatyczną częścią bloga (wyłączając kategorie Foto, Blender oraz Matek) – trafi właśnie tutaj. Szukacie pomysłu na obiad? Chcecie poznać moje zdanie na określone tematy? To właśnie ta sekcja.

Foto zawierać będzie moje dzielne próby z aparatem w roli głównej.

Do Blendera trafi wszystko, co mi z blendera wyszło. Renderowana grafika znajdzie się właśnie tutaj.

Matek to miejsce w którym znajdziecie rysunki odręczne.

 

Komentarze – to nie demokracja a dyktatura

Jak wspomniałem w opisie po prawej – jestem początkującym twórcą treści i swobodniej czuję się pisząc kod niż słowa w ojczystym, polskim języku. Do tego wszystkiego strasznie uwielbiam wszelkie poematy pochwalne ku mojej skromnej osobie – uprzedzam więc, że komentarze uznawane potocznie za obelżywe zostaną skierowane do /dev/null.

 

Mat.